APSARDZES DARBINIEKS

4-
Liepāja
Maiņu darbs


USS Latvia SIA

SIA “Uss Latvia” ir apsardzes uzņēmums ar ilggadīgu pieredzi Latvijā fiziskās un tehniskās apsardzes pakalpojumu nodrošināšanā fiziskām un juridiskām personām. Kopš 2020. gada iekļaujamies Igaunijas uzņēmuma FORUS Grupp OU sastāvā.

Veikalā Lidl aicinām darbā apsardzes darbiniekus (apsargus, dežurantus), Liepāja, Ganību iela 182

Uzņēmums piedāvā: - Darbu starptautiskā un stabilā apsardzes kompānijā; - Izaicinošu darba pieredzi vienā no savā jomā vadošajiem uzņēmumiem; - Maiņu darba laiku pēc grafika no plkst. 7:00 līdz 23:00; - Konkurētspējīgu atalgojumu: - stundas likme dežurantam EUR 3.70 bruto pirms nodokļu nomaksas; - stundas likme apsargam EUR 4.00 bruto pirms nodokļu nomaksas; - Papildus piemaksa mēnesī atbilstoši sasniegtajam rezultātam; - Sociālās garantijas un laikā izmaksātu darba algu; - Apmaksātas apmācības apsardzes sertifikāta iegūšanai; - Apmācības kvalifikācijas celšanai; - Darba specifikai atbilstošu apģērbu; - Darbu var uzsākt nekavējoties.
Prasības : - Derīgs apsardzes sertifikāts tiks uzskatīts par priekšrocību; - Vēlama iepriekšēja pieredze apsardzes jomā; - Labas latviešu un krievu valodas zināšanas; - Augsta atbildības sajūta un stresa noturība; - Laba fiziska sagatavotība.
Darba pienākumi: - Nodrošināt kārtību un netraucētu ļaužu plūsmu veikalā; - Savlaicīgi novērst pārpratumus, konflikta situācijas un nekārtības; - Pārzināt instrukcijas savu pienākumu izpildei un strikti ievērot tās; - Rūpēties par cilvēku un mantas drošību veikalā; - Nekavējoties informēt atbildīgo personu par visiem pārkāpumiem saskaņā ar iekšējās kārtības noteikumiem.
CV lūdzam sūtīt uz e-pastu
cv@usslatvia.lv

vai zvanīt uz tālr. nr. 25151770 darba laikā no plkst. 09:00-17:00 .

Pateicamies visiem pretendentiem, bet lūdzam ņemt vērā, ka par rezultātiem tiks informēti tikai tie kandidāti, kuri tiks uzaicināti uz intervijām.

Iesniedzot savu pieteikumu, Jūs tiekat informēts, ka Jūsu personas dati tiks apstrādāti, lai izvērtētu pieteikumu SIA “USS Latvia” atlases procesa gaitā, saskaņā SIA “USS Latvia” privātuma politiku, ar kuras pilnu versiju varat iepazīties mūsu mājas lapā.

Dati par vakanci
 • Uzņēmums:
  USS Latvia SIA
 • Adrese:
  Liepāja
 • Darba laiks:
  Maiņu darbs
 • Saziņai:
  cv@usslatvia.lv
 • Mājaslapa:
 • Termiņš:
  2022. gada 14. oktobris