BETONĒTĀJS

1200-2200
Rēzekne
Cits

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ACBR"

Aicina darbā betonētājus tiltu būvē

Prasības pretendentiem:

- Augsta atbildības sajūta, iniciatīva darbā, mērķtiecība un precizitāte;

- Vēlamas priekšzināšanas celtniecībā;

- Spēja patstāvīgi organizēt savu darbu, saprast dotos uzdevumus;

- Bez kaitīgiem ieradumiem;

- Latviešu valodas zināšanas (vismaz sarunvalodas līmenī).

Pienākumi:

- Veikt būvdarbu vadītāja dotos uzdevumus mākslīgo būvju  būvniecībā, ievērojot uzdotā darba izpildes tehnoloģiju;

- Ievērot uzņēmuma darba kārtības, darba aizsardzības un ugunsdrošības instrukciju prasības;

- Strādāt ar elektriskajiem rokas instrumentiem;

- Uzstādīt betonēšanas veidņus;

- Iestrādāt armatūras stiegrojumu;

- Iestrādāt betonu veidņos;

- Veikt dzelzsbetona konstrukcijas pēcapstrādi;

- u.c. palīgdarbi objektā.

Mēs piedāvājam:

- Iespēju iegūt pieredzi un attīstīt savu profesionālo kompetenci;

- Atsaucīgu kolektīvu un labus darba apstākļus;

- Darba apģērbu un individuālos aizsardzības līdzekļus;

- Sociālās garantijas un stabilu atalgojumu;

- Darba alga bruto 1200,00 - 2200,00 EUR

- Darba līgumu uz noteiktu laiku ar iespēju pagarināt uz nenoteiktu laiku;

- Bezmaksas transportu nokļūšanai no un uz darba vietu (atrunājot individuāli).

tel.: 22321821

E-pasts: tilti@acbr.lv

Dati par vakanci
  • Uzņēmums:
  • Adrese:
    Rēzekne
  • Darba laiks:
    Cits
  • Saziņai:
    tilti@acbr.lv
  • Mājaslapa:
  • Termiņš:
    2022. gada 29. septembris