APRŪPĒTĀJS

545-
Jelgava
Cits

Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestāde "Jelgavas sociālo lietu pārvalde"

Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestāde
“Jelgavas sociālo lietu pārvalde” aicina darbā

Aprūpētāju
(uz nenoteiktu laiku) Stacijas ielā 13

Prasības pretendentiem:

  • Pamata vai vidējās pakāpes profesionālā izglītība;
  • B līmeņa 1.pakāpes valsts valodas prasme;
  • Labas komunikācijas sadarbības prasmes;
  • Izpratne par sociālās aprūpes pamatprincipiem, cilvēka pamatvajadzībām, higiēnu;
  • Spēja plānot un organizēt savu darbu;
  • Augsta atbildības sajūta;
  • Spēja strādāt komandā;
  • Sadarbspējīgs COVID – 19 vakcinācijas sertifikāts.

Galvenie pienākumi:

  • Veikt Grupu dzīvokļu klientu uzraudzību un aprūpi;
  • Palīdzēt Grupu dzīvokļu klientiem atbilstoši viņu pašaprūpes spējām veikt personīgo higiēnu,  apģērbties, apmainīt gultas veļu, sagatavot, pasniegt ēdienu, ja nepieciešams, pabarot;
  • Informēt sociālo darbinieku par klientu aprūpes procesa gaitu;
  • Ievērot norādījumus par klientu fiziskās un garīgās veselības stāvokli, klienta psiholoģiskajām īpatnībām;
  • Uzraudzīt klientiem nozīmēto medikamentu lietošanu;
  • Pavadīt klientus dažādu institūciju un pasākumu apmeklēšanas laikā;
  • Sekot klient apkārtējās vides drošībai;
  • Uzkopt Grupu dzīvokļu darbinieku telpas un, nepieciešamības gadījumā, palīdzēt Grupu dzīvokļu klientiem uzkopt viņu istabas.

 Piedāvājam:

  • Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika;
  • Draudzīgu darba vidi;
  • Sociālās garantijas;
  • Interesantu un dinamisku darbu sociālās aprūpes nozarē.

Mēnešalga (bruto):  no 545 euro, piemaksa par nakts darbu un darbu svētku dienās. Summētais darba laiks, stundas tarifa likme.

Motivētu pieteikuma vēstuli un CV līdz 30.09.2022. sūtīt uz e-pastu: skaidrite.slavinska@soc.jelgava.lv vai soc@soc.jelgava.lv

Piezīmes: Sazināsimies tikai ar tiem pretendentiem, kuri tiks aicināti uz pārrunām.

Piesakoties konkursam uz vakanto amatu, kandidāts piekrīt savu personas datu apstrādei atlases konkursa mērķim - pretendentu atlases nodrošināšanai. Personas datu apstrādes pārzinis ir Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestāde “Jelgavas sociālo lietu pārvalde”, kontaktinformācija – adrese: Pulkveža O.Kalpaka iela 9, LV- 3001 tālrunis - 63012543, e-pasts:  sandra.galvanovska@soc.jelgava.lv Personas dati tiks glabāti sešus mēnešus no konkursa rezultātu paziņošanas brīža. Papildus informācija par Jelgavas valstspilsētas pašvaldības personas datu apstrādi skatāma pašvaldības tīmekļa vietnes www.jelgava.lv sadaļā “Personas datu apstrāde” paziņojumā datu subjektiem – personāla atlases procesa dalībniekiem (pretendentiem).

Dati par vakanci
  • Uzņēmums:
  • Adrese:
    Jelgava
  • Darba laiks:
    Cits
  • Saziņai:
    skaidrite.slavinska@soc.jelgava.lv
  • Mājaslapa:
  • Termiņš:
    2022. gada 30. septembris