ASISTENTS PERSONĀM AR INVALIDITĀTI

550
Jelgava
Cits

Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestāde "Jelgavas sociālo lietu pārvalde"

Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestāde
“Jelgavas sociālo lietu pārvalde” aicina darbā

Asistentu specializētajās darbnīcās Stacijas ielā 13.

Prasības pretendentiem:
• Pamata vai vidējā izglītība;
• B līmeņa 1.pakāpes valsts valodas prasme;
• Labas komunikācijas un sadarbības prasmes;
• Patstāvība uzdevumu izpildē un prasme strādāt komandā;
• Iepriekšēja pieredze darbā ar personām ar funkcionāliem traucējumiem tiks uzskatīta par priekšrocību;
• Atbildīga attieksme pret amata pienākumiem;
• Sadarbspējīgs COVID – 19 vakcinācijas sertifikāts.

Galvenie pienākumi:
• Uzraudzīt un pavadīt klientu pakalpojuma nodrošināšanas procesā atbilstoši klienta vajadzībām;
• Sniegt klientam atbalstu darba iemaņu apguves procesā;
• Palīdzēt klientam veikt pašaprūpes, higiēnas u.c. funkcijas;
• Veikt darbu ar klientiem sadarbībā ar citiem speciālistiem.

Piedāvājam:
• Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika;
• Mūsdienīgu un patīkamu darba vidi;
• Sociālās garantijas;
• Interesantu un dinamisku darbu sociālās aprūpes nozarē.
Mēnešalga (bruto): 550 euro (pārbaudes laikā 80% no mēnešalgas).

Motivētu pieteikuma vēstuli, CV līdz 30.09.2022. sūtīt uz e-pastu: soc@soc.jelgava.lv
Tālrunis informācijai: 63007523; 63012536.

Sazināsimies tikai ar tiem pretendentiem, kuri tiks aicināti uz pārrunām.

Piesakoties konkursam uz vakanto amatu, kandidāts piekrīt savu personas datu apstrādei atlases konkursa mērķim - pretendentu atlases nodrošināšanai. Personas datu apstrādes pārzinis ir Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestāde “Jelgavas sociālo lietu pārvalde”, kontaktinformācija – adrese: Pulkveža O.Kalpaka iela 9, LV-3001 tālrunis - 63012543, e-pasts: sandra.galvanovska@soc.jelgava.lv Personas dati tiks glabāti sešus mēnešus no konkursa rezultātu paziņošanas brīža. Papildus informācija par Jelgavas valstspilsētas pašvaldības personas datu apstrādi skatāma pašvaldības tīmekļa vietnes www.jelgava.lv sadaļā “Personas datu apstrāde” paziņojumā datu subjektiem – personāla atlases procesa dalībniekiem (pretendentiem).

Dati par vakanci
  • Uzņēmums:
  • Adrese:
    Jelgava
  • Darba laiks:
    Cits
  • Saziņai:
    soc@soc.jelgava.lv
  • Mājaslapa:
  • Termiņš:
    2022. gada 30. septembris