IZGLĪTĪBAS METODIĶIS

500
Liepāja
Cits

Liepājas pilsētas Izglītības pārvalde

Liepājas pilsētas pašvaldības iestāde “Liepājas pilsētas Izglītības pārvalde”, reģ. nr.90000063151

aicina darbā

Dienvidkurzemes Izglītības attīstības un metodiskā atbalsta centra izglītības metodiķi (pieaugušo izglītībā)

Darba vieta: Peldu ielā 5, Liepājā

Darba līgums uz nenoteiktu laiku

Atalgojums: 500.00 EUR (bruto)

Nepilns darba laiks - 20 stundas nedēļā (0,5 slodze)

Prasības pretendentam:

  • augstākā akadēmiskā vai profesionālā augstākā pedagoģiskā izglītība;
  • vēlama pieredze līdzīgā amatā;
  • analītiskā domāšana un prasme piedāvāt risinājumus sarežģītās situācijās;
  • izpratne par pieaugušo izglītības politiku Latvijā;
  • vēlama pieredze nodarbību organizēšanā, plānošanā un vadīšanā;
  • spēja patstāvīgi plānot un organizēt savu darbu;
  • labas komunikācijas un sadarbības prasmes;
  • precizitāte un rūpīgums darbā;
  • valsts valodas zināšanas, vēlams vismaz vienas Eiropas Savienības oficiālās valodas pārzināšana;
  • datorprasmes pieredzējuša lietotāja līmenī.

Amata pienākumi:

  • veicināt iedzīvotāju iesaisti pieaugušo izglītības aktivitātēs;
  • sniegt informatīvu atbalstu un konsultēt iedzīvotājus par  pieaugušo izglītības iespējām pašvaldībā un Latvijā;
  • plānot, organizēt  un vadīt pieaugušo neformālās izglītības nodarbības;
  • komplektēt mācību grupas;
  • apzināt iedzīvotāju mācību vēlmes un sagatavot regulārus pārskatus par aktuālajām vajadzībām;
  • sniegt individuālas konsultācijas iedzīvotājiem par e-pakalpojumu lietošanu.

Piedāvājam:

  • profesionālu un dinamisku darba vidi;
  • elastīgu darba laiku;
  • sociālās garantijas un veselības apdrošināšanu (pēc iestādē nostrādāta viena gada);
  • apmācības un tehnisko nodrošinājumu darba pienākumu veikšanai.

Iesniedzamie dokumenti:

  • dzīves un darba apraksts (CV);
  • pieteikuma vēstule;
  • izglītības dokumentu kopijas.

Pieteikšanās termiņš un dokumentu iesniegšanas kārtība:

Amata pretendenti dokumentus ar norādi “Izglītības  metodiķis (pieaugušo izglītībā)” var iesniegt nosūtot uz e-pasta adresi personals@liepaja.edu.lv līdz 29.09.2022.

Tālrunis uzziņām 63 489 135

Mēs augstu vērtējam katru pieteikumu, bet lūdzam ņemt vērā, ka sazināsimies ar tiem pretendentiem, kuri tiks aicināti uz darba interviju!

Pārzinis personas datu apstrādei ir Liepājas pilsētas pašvaldības iestāde “Liepājas pilsētas Izglītības pārvalde” (Liepājas pilsētas pašvaldība), Peldu ielā 5, Liepājā, LV3401, tālrunis 63 489 168, elektroniskā pasta adrese: info@liepaja.edu.lv.

Jūsu personas datu apstrādes mērķis – darbinieku atlases procesa nodrošināšanai un no tā izrietošo tiesību un pienākumu realizēšanai.

Personas datu aizsardzības speciālista kontaktinformācija: tālr. 63 422 331, adrese: Rožu iela 6, Liepāja, elektroniskā pasta adrese: das@liepaja.lv.

Dati par vakanci
  • Uzņēmums:
  • Adrese:
    Liepāja
  • Darba laiks:
    Cits
  • Saziņai:
    personals@liepaja.edu.lv
  • Mājaslapa:
  • Termiņš:
    2022. gada 29. septembris