SKOLOTĀJS LOGOPĒDS

465
Olaine
Cits

Olaines pirmsskolas izglītības iestāde Ābelīte

Olaines pirmsskolas izglītības iestāde „Ābelīte”
Parka iela 5, Olaine, Olaines novads, tel. nr. 67965768, 67964059, 29666084,
mājas lapas adrese: http://www.olainesabelite.lv/lv/par-mums
aicina darbā:

Skolotāju logopēdu (prof.klas.kods 2352 01).

Galvenie pienākumi:
• veikt darbu saskaņā ar katra izglītojamā izglītības programmu, valodas attīstības traucējumiem un attīstības īpatnībām;
• veikt izglītojamo attīstības dinamikas izpēti;
• konsultēt grupas skolotājus, palīgus un vecākus;
• kārtot dokumentāciju.

Prasības pretendentam:
•    iegūta augstākā pedagoģiskā izglītība un skolotāja logopēda kvalifikācija vai augstākā izglītība un logopēda vai audiologopēda kvalifikācija, atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem Nr.569;
● latviešu valodas augstākā pakāpe;
• labas saskarsmes spējas, prasme elastīgi reaģēt uz pārmaiņām, prasme strādāt komandā;
• augsta atbildības sajūta;
• spēja plānot un organizēt savu darbu.

Piedāvājam:
• darbu uz nepilnu slodzi – amata likmju skaits - 0,5 (15 stundas nedēļā);
• darbu uz nenoteiktu laiku;
• stabilu atalgojumu –no 465,00EUR (pirms nodokļu nomaksas);
• sociālās garantijas.

Pieteikšanās kārtība: dzīves aprakstu (CV) nosūtīt izskatīšanai uz e-pasta adresi: abelite@olaine.lv līdz 2022. gada 30.septembrim

Tālrunis papildu informācijai: 29666084, 67964059.

Dati par vakanci
  • Uzņēmums:
  • Adrese:
    Olaine
  • Darba laiks:
    Cits
  • Saziņai:
    abelite@olaine.lv
  • Mājaslapa:
  • Termiņš:
    2022. gada 30. septembris