SKOLOTĀJA PALĪGS

564-700
Ogre
Standarta darba laiks

Ogres novada pašvaldība

Ikšķiles pirmsskolas izglītības iestāde “Čiekuriņš” aicina darbā atbildīgu, uzticamu, mīļu skolotāju palīgu - asistentu, kuram darbs ar pirmsskolas vecuma bērniem sniedz piepildījuma sajūtu un katrs bērns ir vērtība.

Pretendentus aicinām pieteikties: iesniedzot savu profesionālās darbības aprakstu (CV) ar norādi „Skolotāja palīga - asistenta vakancei” uz epastu: ciekurins@ikskile.lv

Kontaktpersona: Ikšķiles PII “Čiekuriņš” vadītāja Irita Baltkāje, tālr. 26512413

Darbā svarīga augsta atbildības sajūta, spēja cieņpilni komunicēt gan ar bērniem, gan pieaugušajiem, kārtības mīlestība un spēja organizēt pašam savu darbu. Mēs piedāvājam dinamisku darbu jaunā un mūsdienīgā iestādē, radošā, atbalstu sniedzošā un dabai draudzīgā vidē. Pirmsskolas izglītības iestādē tiek realizēta gan vispārējā pirmsskolas izglītības  programma, gan speciālās pirmsskolas izglītības  programmas.

Informācija par vakanci:

~       darba līgums uz pilnu slodzi (40 stundas nedēļā);

~       darba līgums tiek noslēgts uz noteiktu laiku ar iespēju turpināt sadarbību.

~       bruto darba alga – EUR 564.00 (pārbaudes laikā) līdz EUR 700.00;

Būtiskākie darba pienākumi:

~       pildīt skolotāja palīga  pienākumus, saskaņā ar amata aprakstu;

~       palīdzēt skolotājiem nodarbību procesā, kā arī veikt uzkopšanas darbus Iestādē;

~       asistēt speciālās izglītības programmas bērniem nodarbību un bērna Iestādes apmeklējuma laikā, kad tas ir nepieciešams.

Prasības kandidātiem:

~       vismaz pabeigta vidējā vispārējā izglītība;

~       prasme plānot un organizēt savu darbu;

~       spēja sadarboties

Informējam, ka pretendentu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti CV atlases norises procesa nodrošināšanai un no tā izrietošo tiesību un pienākumu realizēšanai.

Dati par vakanci
  • Uzņēmums:
  • Adrese:
    Ogre
  • Darba laiks:
  • Saziņai:
    ciekurins@ikskile.lv
  • Mājaslapa:
  • Termiņš:
    2022. gada 30. novembris