Krājuma GLABĀTĀJS (muzeju jomā)

750-850
Rīga
Cits

Latvijas Nacionālais vēstures muzejs

Reģ. Nr. 90000076673
 aicina darbā
Vēstures departamenta
Viduslaiku, jauno un jaunāko laiku vēstures krājuma nodaļā
KRĀJUMA GLABĀTĀJA ASISTENTI/-U (prof. klasifikatora kods 2621 03)
(uz pilnu darba slodzi un nenoteiktu laiku)

Pienākumi:

  • veikt muzeja priekšmetu signēšanu, to sagatavošanu glabāšanai, novietošanu glabātavās, topogrāfijas atzīmēšanu, uzskaites kartiņu sagatavošanu;
  • piedalīties krājuma esības un saglabātības pārbaudēs;
  • piedalīties krājuma saglabātības apsekošanā un veikt nepieciešamos pasākumus krājuma saglabāšanā;
  • ievadīt datus par muzeja priekšmetiem Nacionālā muzeja krājuma kopkatalogā;
  • piedalīties pamatekspozīcijas un krājuma izstāžu sagatavošanā.

Prasības kandidātiem:

  • atbilstoša nepabeigta akadēmiskā vai otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība (var būt pēdējo kursu students);
  • augsta atbildības sajūta un pozitīva attieksme pret darbu;
  • labas datorprasmes (biežāk lietojamām programmām);
  • labas komunikācijas un sadarbības spējas;
  • teicamas latviešu valodas zināšanas, vismaz vienas svešvalodas zināšanas.

Mēs piedāvājam:

 - pilnas slodzes darbu uz nenoteiktu laiku;
 - jaunas un modernas darba telpas;
 - sociālās garantijas atbilstoši valsts pārvaldē noteiktajam;
 - darba samaksu no 750.00 līdz 850.00 EUR (pirms nodokļu nomaksas).

Darba vieta: Rīgā, Pulka ielā 8.

Lūdzam CV un motivācijas vēstuli sūtīt personals@lnvm.lv līdz 2022. gada 2.oktobrim ar norādi “Konkurss uz krājuma glabātāja asistenta amatu”. Tālrunis uzziņām 67222358.

 ! Jau iepriekš pateicamies par atsaucību un lūdzam ievērot, ka sazināsimies ar tiem pretendentiem, kuri tiks uzaicināti uz tikšanos klātienē.

Latvijas Nacionālais vēstures muzejs informē, ka pretendentu sniegtie personas dati tiek vākti un apstrādāti tikai personāla atlases vajadzībām uz darba sludinājumā norādīto vakanto amatu. Pieteikuma dokumentos norādīto personas datu apstrādes pārzinis ir Latvijas Nacionālais vēstures muzejs, kontaktinformācija: Pulka iela 8, Rīga, LV-1007, tālrunis 67223004, e-pasts: muzejs@lnvm.lv Ar papildu informāciju par datu subjekta tiesībām varat iepazīties šeit: http://lnvm.lv/?page_id=15390

Dati par vakanci
  • Uzņēmums:
  • Adrese:
    Rīga
  • Darba laiks:
    Cits
  • Saziņai:
    personals@lnvm.lv
  • Mājaslapa:
  • Termiņš:
    2022. gada 2. oktobris