ĀRSTNIECĪBAS IESTĀDES KLIENTU UN PACIENTU REĢISTRATORS

1000
Rīga
Cits

SIA "Ellas Šatalovas ģimenes ārsta un pediatra prakse"

SIA “Ellas Šatalovas gimenes ārsta un pediatra prakse” aicina darbā ārstniecības iestādes pacientu reģistratoru pilnas slodzes darbam Rīgā, Mārupes ielā 4.

Darba pienākumi

  • Pacientu apkalpošana, ievērojot lietišķo saskarsmi, profesionālo ētiku
  • Pacientu pieraksts telefoniski, e-pastā un klātienē;
  • Darbs ar ārstniecības iestāžu informācijas sistēmām
  • Darbs ar kasi
  • Piedalīties ar medicīnas dokumentācijas apriti saistītos procesos.

Prasības kandidātiem

  • Valsts valodas zināšanas C līmeņa I pakāpē
  • Datora un biroja tehnikas lietošanas prasmes
  • Spēja strādāt komandā un organizēt sava darba izpildi
  • Teicamas komunikācijas prasmes
  • Izpratne par uz pacientu orientēta uzņēmuma pakalpojumu sniegšanu
  • Spēja apgūt lielu informācijas apjomu

Iemaņas, kas tiks uzskatītas par priekšrocību

  • Iepriekšēja pieredze pacientu reģistratora vai līdzīgā amatā medicīnas iestādē

Mēs piedāvājam

  • Interesantu un dinamisku darbu
  • Patīkamu darba vidi
  • Atsaucīgu un draudzīgu kolektīvu
  • Algu bruto 1000 EUR
  • Apmaksātas pusdienas
  • Atlaides praksē saņemtiem pakalpojumiem

Interesentus lūdzam iesūtīt CV un pieteikuma vēstuli  uz e-pastu: liga.tere@inbox.lv

Dati par vakanci
  • Uzņēmums:
  • Adrese:
    Rīga
  • Darba laiks:
    Cits
  • Saziņai:
    liga.tere@inbox.lv
  • Mājaslapa:
  • Termiņš:
    2022. gada 20. oktobris