SKOLOTĀJS LOGOPĒDS

900-1080
Ogre
Standarta darba laiks

Lielvārdes pirmsskolas izglītības iestāde "Pūt vējiņi"

Lielvārdes pirmsskolas izglītības iestāde "Pūt vējiņi" aicina darbā skolotāju logopēdu:

Galvenie pienākumi:
• veikt darbu saskaņā ar katra izglītojamā izglītības programmu, valodas attīstības traucējumiem un attīstības īpatnībām;
• veikt izglītojamo attīstības dinamikas izpēti;
• konsultēt grupas skolotājus, palīgus un vecākus;
• kārtot dokumentāciju.

Prasības pretendentam:
•    iegūta augstākā pedagoģiskā izglītība un skolotāja logopēda kvalifikācija vai augstākā izglītība un logopēda vai audiologopēda kvalifikācija, atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem Nr.569;
● latviešu valodas augstākā pakāpe;
• labas saskarsmes spējas, prasme elastīgi reaģēt uz pārmaiņām, prasme strādāt komandā;
• augsta atbildības sajūta;
• spēja plānot un organizēt savu darbu.

Piedāvājam:
• darbu uz  slodzi – amata likmju skaits - 1,2 (36 stundas nedēļā);
• darbu uz nenoteiktu laiku;
• stabilu atalgojumu –no 900,00EUR par likmi (pirms nodokļu nomaksas);
• sociālās garantijas.

Kontaktinformācija: Ingūna Dakstiņa, 26108331, inguna.dakstina@lielvarde.lv, vadītāja.

Dati par vakanci
  • Uzņēmums:
  • Adrese:
    Ogre
  • Darba laiks:
  • Saziņai:
    inguna.dakstina@lielvarde.lv
  • Mājaslapa:
  • Termiņš:
    2022. gada 20. novembris