VECĀKAIS EKSPERTS

1625
Rīga
Standarta darba laiks


Ekonomikas ministrija


Ekonomikas ministrija izsludina konkursu uz Ilgtspējīgas enerģētikas politikas departamenta vecākā eksperta amatu darbam ar atjaunojamās enerģijas attīstības un valsts atbalsta jautājumiem.

Ekonomikas ministrijas komandā aicinām enerģisku un izaicinājumiem gatavu kolēģi darbam ar enerģētikas politikas izstrādi un īstenošanu Latvijā.

Darba pienākumos ietilps uzdevumi, kas saistīti ar ilgtspējīgas enerģētikas politikas izstrādi un darbu ar esošo valsts atbalsta mehānismu pilnveidošanu, tostarp informācijas apkopošana un analīze, līdzdalība ministrijas viedokļa formulēšanā un tā pārstāvēšana Eiropas Savienības līmenī, nacionālā starpinstitūciju dialoga un darba grupu ietvaros, kā arī ilgtspējīgās sadarbības uzturēšana ar juridiskajām un fiziskajām personām.

 Prasības pretendentam:

   -  atbilstība Valsts civildienesta likuma 7. panta prasībām;
   -   augstākā akadēmiskā vai otrā līmeņa profesionālā izglītība ekonomikā, tiesību vai sociālajās zinātnēs;
  -   izpratne par valsts pārvaldes darbības principiem;
  -   teicamas angļu valodas prasmes;
  -   praktiskās zināšanas par tiesību aktu projektu, politikas plānošanas dokumentu izstrādi un vēlama pieredze minēto dokumentu aprites nodrošināšanā;
  -   zināšanas un iepriekšējā pieredze valsta pārvaldē un/vai darbā ar valsts atbalsta projektiem tiks uzskatīta par priekšrocību;
   -  spēja precīzi, argumentēti paust savā viedokli rakstos un mutiski, labas komunikācijas prasmes;
  -   attīstītas analītiskās, rakstiskās un mutiskās argumentācijas spējas;
    labas prezentācijas prasmes.

Piedāvājam:

  -  karjeru vienā no vadošajām valsts pārvaldes iestādēm, vērtīgu pieredzi un profesionālās izaugsmes iespējas;
  -  veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika;
  -  atalgojumu no 1625 euro. ​
     Pieteikuma dokumentus (motivācijas vēstuli un CV ar galveno darba pienākumu aprakstu) līdz 25.novembrim iesniegt elektroniski, nosūtot uz e-pasta adresi vakances@em.gov.lv vai Ekonomikas ministrijā Rīgā, Brīvības ielā 55, LV – 1519. Tālrunis uzziņām 67013183.

Pamatojoties uz Vispārīgās datu aizsardzības regulas 13.pantu, informējam, ka pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu konkursa norisi. Pieteikuma dokumentos norādīto personas datu apstrādes pārzinis ir Ekonomikas ministrija. Kontaktinformācija: Brīvības iela 55, Rīga LV-1519, tālrunis: +371 67013100, fakss: +371 67280882,e-pasts:
pasts@em.gov.lv.    https://www.em.gov.lv/lv/par_ministriju/personas_datu_apstrade/

PRASĪBASDati par vakanci
 • Uzņēmums:
  Ekonomikas ministrija
 • Adrese:
  Rīga
 • Darba laiks:
  Standarta darba laiks
 • Saziņai:
  vakances@em.gov.lv
 • Mājaslapa:
 • Termiņš:
  2022. gada 25. novembris