INFORMĀCIJAS TEHNOLOĢIJU STRUKTŪRVIENĪBAS VADĪTĀJS /DIREKTORS

1277
Rīga
Standarta darba laiks

Gemba Finance Ltd filiāle Latvijā

Aicina darbā:

133005 INFORMĀCIJAS TEHNOLOĢIJU STRUKTŪRVIENĪBAS VADĪTĀJS /DIREKTORS

Darba pienākumi:

-IT nodaļas vadīšana;
-Organizēt informācijas sistēmu un IT infrastruktūras pārvaldību;
-Izstrādāt un uzturēt IT dokumentāciju (angļu valodā);
-IT drošības jautājumu un risinājumu pārraudzīšana un kontrole, darbības nepārtrauktības nodrošināšana;
-Darbinieku tehniskā atbalsta organizēšana un koordinēšana.

Prasības:
-Vismaz 5 gadu pieredze IT jomā;
-Pieredze ārējās izstrādes komandas vadīšanā;
-Pieredze risinājumu izstrādē finanšu nozarei;
-Pieredze ar SWIFT/SEPA/Target2 datu apmaiņas sistēmām;
-Zināšanas par produktiem: GitLab, Github, Axelor, Figma, Adobe Photoshop, Acronis, pfSense;
-Praktiska pieredze centralizētā Windows darbstaciju uzturēšanas risinājumu un virtuālo serveru risinājumu pārzināšanā;
-IT jomu regulējošo ārējo normatīvo aktu pārzināšana;
-Padziļinātas zināšanas par IT sistēmām un biroja datortehniku;
-Zināšanas par datortīkla struktūru un administrēšanu;
-Analītiskā domāšana, spēja risināt problēmsituācijas un pieņemt lēmumus;
-Teicamas komunikācijas spējas un prezentācijas prasmes;
-Prasme patstāvīgi strādāt, plānot un organizēt savu darba laiku;
-ES un Apvienotās Karalistes darba atļauja tiks uzskatīta par priekšrocību;
-Pieredze darbā ES un Apvienotās Karalistes finanšu iestādēs tiks uzskatīta par priekšrocību;
-Teicamas angļu valodas zināšanas. Nodrošināt darbinieku instruktāžu un apmācības informācijas sistēmu drošības jomā.

Piedāvājam:

-Laika darba alga 1277 RUR (BRUTO)

Pieteikties: sūtot CV UZ e-pasta adresi olga.bondareva@ge.mba

Dati par vakanci
  • Uzņēmums:
  • Adrese:
    Rīga
  • Darba laiks:
  • Saziņai:
    olga.bondareva@ge.mba
  • Mājaslapa:
  • Termiņš:
    2022. gada 16. decembris