Informācijas tehnoloģiju projektu VADĪTĀJS

2200-3000
Rīga
Standarta darba laiks

Valsts akciju sabiedrība "Latvijas Pasts"

VAS "Latvijas Pasts" aicina darbā:

IT projektu vadītāju (web risinājumiem)

Pienākumi:

  • IT projektu vadība organizējot iesaistītos cilvēkresursus un piegādātājus, izmantojot JIRA (Kanban, Agile Scrum, BigPicture);
  • Sanāksmju organizēšana klātienē un attālināti par veicamiem uzdevumiem, projekta statusu un iesaistīto cilvēkresursu diskusijas veidošana risinājuma apspriešanai;
  • Analizēt informāciju sistēmu funkcionalitāti un to atbalstu biznesa procesiem;
  • Biznesa prasību analīze un risinājuma sagatavošana, iesaistot atbalsta cilvēkresursus, un prezentēšana Biznesa pārstāvjiem;
  • Darba uzdevumu izpildes kontrole un aktuālas informācijas uzturēšana JIRA;
  • Izstrādāto piegāžu organizēšana: uzstādīšanai, testēšanai, atkļūdošanai, producēšanai;
  • Apmācību organizēšana.

Prasības:

  • Bakalaura grāds vai otrā līmeņa profesionālā augstākā  izglītība uzņēmējdarbības vadībā, ekonomikā vai informāciju tehnoloģijās;
  • Vismaz 3 gadu pieredze projektu vadībā (pārzināt: Waterfall, Kanban, Agile Scrum);
  • Pieredze biznesa prasību analīzē un risinājuma apraksta definēšanā;
  • Izpratne par web tehnoloģijām, API, REST datu apmaiņas risinājumiem;
  • Izpratne par IS izstrādes un ieviešanas etapiem;
  • Izpratne par IT pakalpojumu uzturēšanu (incidentu, izmaiņu pieprasījumu, konsultācijas pieteikumu apstrādi);
  • Labas komunikāciju prasmes, spēja sadarboties;
  • Spēja iedziļināties klientu vēlmēs un problēmās, lai piedāvātu risinājumus.

Piedāvājam:

·       Atalgojumu sākot no 2200  EURO (bruto);

·       Draudzīgus darba kolēģus un labus darba apstākļus;

·       Veselības apdrošināšanas polisi pēc nostrādātiem 6 mēnešiem;

·       Iespēju pilnveidoties un attīstīt profesionālās prasmes.

Interesentiem lūgums savu CV ar norādi "IT projektu vadītājs" sūtīt cv@pasts.lv

Informējam, ka sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks izvirzīti uz nākamo atlases kārtu.

Nosūtot savu CV un piesakoties konkursam uz izsludināto vakanci, Jūs piekrītat savu iesniegto personas datu apstrādei personāla atlases konkursa ietvaros. Apstrādes ilgums ir 3 mēneši no atlases konkursa noslēgšanas dienas.

Dati par vakanci
  • Uzņēmums:
  • Adrese:
    Rīga
  • Darba laiks:
  • Saziņai:
    cv@pasts.lv
  • Mājaslapa:
  • Termiņš:
    2022. gada 14. decembris