PROGRAMMĒTĀJS

2500-5500
Rīga
Standarta darba laiks

SIA EIS Group Latvia

SIA EIS Group Latvia, reģ.Nr.40103909985

Aicina darbā:PROGRAMMĒTĀJU

Amata pienākumi:

  • Piedalīties programmatūras izstrādes dzīves ciklā, analizējot un ieviešot UI prasības
  • Strādāt saskaņā ar labāko praksi un standartiem (Agile metodiku, nepārtrauktu integrāciju un piegādi, kodu pārskatīšanu utt.)
  • Strādāt straujā attīstības vidē

Nepieciešamās prasmes:

  • 3+ gadu pieredze Frontend izstrādātāja lomā
  • Pieredze ar kādu no sekojošajām tehnoloģijām: JavaScript (ES5/ES6/ES7), TypeScript, Node.js
  • Vēlamas zināšanas ar vienu no sekojošajiem: React JS un React ekosistēmu, situācijas pārvaldību (piemēram, Redux GraphQL utt.)
  • Spēja strādāt gan patstāvīgi, gan komandā
  • Labas angļu valodas zināšanas

Mēs piedāvājam:

  • Jaunu zināšanu iegūšanas, apmaiņas un apmācību iespējas
  • Unikālu, globālu darba vidi
  • Konkurētspējīgu atalgojumu
  • Veselības un nelaimes gadījumu apdrošināšanu
  • Mājas biroja iekārtošanas un komunālo maksājumu kompensāciju
  • Draudzīgu komandu un motivējošu darba vidi
  • Globālas izaugsmes iespējas
  • Kā arī dažādi papildus labumi & papildus brīvdienas
Kontaktinformācija: ksemikina@eisgroup.com
Dati par vakanci
  • Uzņēmums:
  • Adrese:
    Rīga
  • Darba laiks:
  • Saziņai:
    ksemikina@eisgroup.com
  • Mājaslapa:
  • Termiņš:
    2023. gada 31. marts