MUZEJPEDAGOGS

1090
Rīga
Cits

Latvijas Etnogrāfiskais brīvdabas muzejs

Reģ. Nr. 90000053011
aicina darbā Izglītības un informācijas nodaļā
MUZEJPEDAGOGU/-ĢI (prof. klasifikatora kods 2621 06)
(uz pilnu darba slodzi un nenoteiktu laiku)

Pienākumi:

izstrādāt, īstenot un vadīt muzejpedagoģiskās programmas un ekskursijas dažādām mērķauditorijām muzeja ekspozīcijās;

veidot izglītojošus materiālus bērnu un jauniešu auditorijai;

veidot un īstenot radošās darbnīcas un meistarklases;

aktīvi piedalīties muzeja kultūras pasākumu īstenošanā.

Prasības kandidātiem:

augstākā izglītība (akadēmiskā vai otrā līmeņa augstākā izglītība);

valsts valodas pārvaldīšana (augstākais līmenis);
ne mazāk kā 2 gadu pieredze līdzvērtīgā amatā;
zināšanas un interese par Latvijas vēsturi, etnogrāfiju, amatniecību un tradicionālo kultūru;

prasme vadīt ekskursijas un muzejpedagoģiskas nodarbības;

prasme uzstāties auditorijas priekšā, gatavot un sniegt prezentācijas;
svešvalodu (angļu, vācu vai krievu) prasme;
prasme strādāt ar datoru (MS Office programma) un citiem informācijas līdzekļiem;

prasme organizēt un plānot darbu, uzņemties iniciatīvu un atbildību;

teicamas komunikācijas un sadarbības prasmes, spēja strādāt komandā;

prasme pārvērst radošu ideju muzeja notikumā un izpratne par liela mēroga pasākumu rīkošanu;

B kategorijas autovadītāja apliecība.

Mēs piedāvājam:

pilnas slodzes darbu uz nenoteiktu laiku;
sociālās garantijas;
veselības apdrošināšanas polisi;

aizraujošu, intensīvu un radošu darba vidi ar iespēju realizēt savas idejas;
darba samaksu līdz 1090 EUR (pirms nodokļu nomaksas), ņemot vērā pretendenta kvalifikācijas un kompetences.

Darba vieta: Rīgā, Bonaventuras iela 10.

Lūdzam CV un motivācijas vēstuli sūtīt

uz e-pastu: personals@brivdbasmuzejs.lv līdz 2022. gada 2. decembrim

ar norādi “Konkurss uz Izglītības un informācijas nodaļas muzejpedagoga amatu”.

Tālrunis uzziņām 67994510.

Jau iepriekš pateicamies par atsaucību un lūdzam ievērot, ka sazināsimies ar tiem pretendentiem, kuri tiks uzaicināti uz tikšanos klātienē.

Latvijas Etnogrāfiskais brīvdabas muzejs informē, ka pretendentu sniegtie personas dati tiek vākti un apstrādāti tikai personāla atlases vajadzībām uz sludinājumā norādīto vakanto amatu. Pieteikuma dokumentos norādīto personas datu apstrādes pārzinis ir Latvijas Etnogrāfiskais brīvdabas muzejs, kontaktinformācija: Rīgā, Bonaventuras iela 10, tālrunis 67994510.

Dati par vakanci
  • Uzņēmums:
  • Adrese:
    Rīga
  • Darba laiks:
    Cits
  • Saziņai:
    personals@brivdbasmuzejs.lv
  • Mājaslapa:
  • Termiņš:
    2022. gada 2. decembris