FIZIOTERAPEITS

450-500
Salaspils
Cits

SALASPILS SPORTA SKOLA

Salaspils sporta skola aicina darbā FIZIOTERAPEITU uz nenoteiktu laiku - 0,5 slodzes

Amata pienākumi:

  • Veikt medicīnas aprūpi/sekundārās profilakses pasākumus sporta skolas audzēkņiem savas kompetences ietvaros
  • Sekot audzēkņu veselības stāvoklim
  • Nepieciešamības gadījumā sastādīt individuālo rehabilitācijas plānu atbilstoši audzēkņa vajadzībām
  • Sagatavot audzēkņu sarakstus sporta medicīnas centram padziļinātās pārbaudes veikšanai
  • Būt pieejamam sacensību laikā Salaspils novadā un pēc nepieciešamības atrasties sacensību vietā
  • Sniegt pirmo palīdzību sīku traumu gadījumā
  • Nokomplektēt pirmās palīdzības aptieciņu

Prasības pretendentam:

  • Profesionālā bakalaura grāds veselības aprūpē vai profesionālais bakalaura grāds sporta zinātnē ar kvalifikāciju - fizioterapeits, vai arī pēdējā kursa students
  • Vēlams sertifikāts fizioterapeita specialitātē
  • Jābūt reģistrētam Ārstniecības reģistrā
  • Iepriekšējā pieredze sporta rehabilitācijā tiks uzskatīta par priekšrocību
  • Vēlama vismaz 2 gadu pieredze līdzīgā darbā
  • Lieliskas komunikācijas prasmes un prasme strādāt komandā
  • Labas digitālās un datora prasmes
  • Augsta atbildības sajūta un prasme pieņemt lēmumus
  • Noturība stresa situācijās
  • Piedāvājam:

  • Nepilna laika darbu, sākot ar 02.01.2023
  • Draudzīgu komandu
  • Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām un citas sociālās garantijas
  • Iesniedzamie dokumenti:

  • Motivācijas vēstule
  • Dzīves un darba gaitu apraksts (CV)
  • Izglītību un kvalifikāciju apliecinošu dokumentu kopijas
  • Dokumentus lūdzam iesniegt personīgi papīra formātā Līvzemes ielā 22, Salaspilī vai nosūtīt uz e-pastu sporta.skola@salaspils.lv līdz 11.12.2022.

    Tālr. informācijai 67943119

    Dati par vakanci
    • Uzņēmums:
    • Adrese:
      Salaspils
    • Darba laiks:
      Cits
    • Saziņai:
      sporta.skola@salaspils.lv
    • Mājaslapa:
    • Termiņš:
      2022. gada 11. decembris