APRŪPĒTĀJS

620
Jūrmala
Standarta darba laiks

Pašvaldības sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Veselības un sociālās aprūpes centrs-Sloka"

PSIA Veselības un sociālās aprūpes centrs – Sloka aicina darbā

Aprūpētāju/Dienas aprūpētāju

Galvenie amata pienākumi:

Augstā profesionālā līmenī veikt aprūpētāja darba pienākumus klienta aprūpē.

Prasības pretendentam:

Vispārējā vidējā izglītība
Vēlama aprūpētāja profesionālās kvalifikācijas apliecība vai māsu palīga kvalifikācija;
Obligātas valsts valodas zināšanas;
Precizitāte darba pienākumu pildīšanā;
Teicamas komunikācijas un sadarbības spējas;
Augsta atbildības sajūta, spēja strādāt pastāvīgi un komandā;
Spēja strādāt paaugstinātās intensitātes apstākļos.

Piedāvājam:

Draudzīgu kolektīvu;
Stabilu atalgojumu 620 eiro (bruto);
Sociālās garantijas;
Veselības apdrošināšanu.

CV sūtīt uz e- pastu: info@vsacsloka.lv vai zvanīt t. 27886696

Dati par vakanci
  • Uzņēmums:
  • Adrese:
    Jūrmala
  • Darba laiks:
  • Saziņai:
    info@vsacsloka.lv
  • Mājaslapa:
  • Termiņš:
    2022. gada 25. decembris