TIESNEŠA PALĪGS

1009-1261
Jelgava
Cits

Zemgales rajona tiesa

Zemgales rajona tiesai - Jelgavā, Dambja ielā 12,

 vakance uz tiesneša palīga  amatu uz nenoteiktu laiku:

Darba apraksts:

             sagatavot lietu izskatīšanai tiesas sēdē;

             nodrošināt lietu izskatīšanai nepieciešamos normatīvos aktus un judikatūru;

             sagatavot nolēmumu projektus un citus dokumentu projektus;

             veikt datu reģistrēšanu Tiesu informatīvajā sistēmā (TIS) un kontrolēt ievadīto ziņu atbilstību faktiskajam stāvoklim;

             apmācīt tiesas sēžu sekretāru un kontrolēt viņa darbu;

             nepieciešamības gadījumā pildīt tiesas sēžu sekretāra amata pienākumus;

             darba pienākumu pildīšanai nepieciešamības gadījumā izmantot TIS, Iedzīvotāju un ārvalstnieku reģistra datu bāzi, Lursoft datu bāzi.

Prasības pretendentiem/ - ēm:

             augstākā izglītība tiesību zinātnēs;

             vismaz viena gada darba pieredze tiesā vai valsts pārvaldes iestādē, vai juridiskajā specialitātē;

             izpratne par tiesas darba organizēšanu un par procesuālo tiesību normām;

             latviešu valodas zināšanas augstākajā līmenī;

             vienas svešvalodas zināšanas tiks uzskatītas par priekšrocību;

             labas komunikācijas spējas;

             spēja strādāt komandā un paaugstinātas slodzes apstākļos;

             zināšanas lietvedībā;

             labas prasmes MS Office (MS Word, MS Excel) un interneta pārlūkprogrammas lietošanā;

Mēs piedāvājam:

               mēnešalgu no 1009,- EUR līdz 1261,- EUR (pirms nodokļu nomaksas) atkarībā no  kvalifikācijas   pakāpes.

               darbu profesionālā kolektīvā;

               profesionālās izaugsmes iespējas;

               labus darba apstākļus;

               lojalitātes sistēmu (veselības apdrošināšanu, apmaksāts papildatvaļinājums, ikgadējā atvaļinājuma pabalsts u.c.);

               interesantu un atbildīgu darbu.

Pieteikuma dokumentus (motivētu pieteikumu un CV pēc Europass formas) sūtīt uz e-pastu Sanita.Grinspone@tiesas.lv, ar norādi – Tiesneša palīga amatam, tālrunis uzziņām 63029744.

Dati par vakanci
  • Uzņēmums:
  • Adrese:
    Jelgava
  • Darba laiks:
    Cits
  • Saziņai:
    Sanita.Grinspone@tiesas.lv
  • Mājaslapa:
  • Termiņš:
    2022. gada 8. decembris