INŽENIERKOMUNIKĀCIJU PIESAISTES INŽENIERIS

795-1500
Jelgava
Standarta darba laiks

SIA "JUNEKA MONTĀŽA"
SIA "JUNEKA MONTĀŽA" aicina darbā INŽENIERKOMUNIKĀCIJU TĪKLU PIESAISTES SPECIĀLISTU!

Darba pienākumi:
  • veikt ūdensapgādes, kanalizācijas, apkures, ventilācijas, siltumtrašu un siltummezglu tehnisko rasējumu izstrādi;
  • noformēt dokumnetāciju ievērojot spēkā esošos normatīvos aktus;
  • nodrošināt kvalitatīvu darbu izpildi un iekļauties termiņā.

Prasības kandidātam:

  • zināšanas valsts valodā C līmenī;
  • pamatzināšanas ar AutoCad un MS Office programmām;
  • spēja veikt darbu patstāvīgi, rast risinājumus projekta izstrādei.

Mēs piedāvājam:

  • ​darba atalgojumu no 795 līdz 1500 eiro, kas ir atkarīgs no darba pieredzes un prasmēm;
  • darbu veikt arī attālināti vai apvienojot ar citu darbu;
  • darbu pēdējo kursu studentiem.

Darbu var uzsākt pēc vienošanās.

Pieteikumu ar CV lūgums sūtīt uz e-pastu: junekaprojekts@inbox.lv

Tālrunis saziņai: 28457023

Dati par vakanci
  • Uzņēmums:
  • Adrese:
    Jelgava
  • Darba laiks:
  • Saziņai:
    junekaprojekts@inbox.lv
  • Mājaslapa:
  • Termiņš:
    2023. gada 31. marts