Datu ievades OPERATORS

620-1000
Rīga
Cits

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "RĒZEKNES GAĻAS KOMBINĀTS"

“SIA “Rēzeknes gaļas kombināts”, reģ. Nr.42403012397,

aicina darbā

          DATU IEVADES OPERATORU

Prasības kandidātiem:

vispārējā vidējā vai vidējā profesionālā izglītība,

valsts valodas zināšanu atbilstība LR normatīvo aktu prasībām;

− teicamas prasmes darbā ar datoru;

prasme veikt dokumentu datu apstrādi, noformēšanu un ievadi uzskaites sistēmā;

− komunikabilitāte, atbildība, precizitāte iniciatīva un pozitīva domāšana;

vēlamas iemaņas darbā ar datorprogrammu “Grīns 5”.

Darba pienākumi:

pieņemt EDS pasūtījumus;

− veikt dokumentu datu apstrādi un analīzi, noformēšanu un ievadi uzskaites sistēmā

Piedāvājam:

- atalgojumu 620-1000 EUR/mēnesī;

- darba līgums uz nenoteiktu laiku;

- normālais darba laiks.

- sociālās garantijas, iespēju apdrošināt veselību uz izdevīgiem nosacījumiem;

- darbu stabilā un augošā uzņēmumā;

- izaugsmes iespējas.

CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: personals@rgk.lv ar norādi  DATU IEVADES OPERATORS

Interesēties zvanot pa tālruni: 64607302

vai ierasties personīgi personāldaļā – Rīgas ielā 22, Rēzeknē.

Pamatojoties uz Vispārīgās datu aizsardzības regulas 13. pantu, informējam, ka jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases konkursa norisi.”

Dati par vakanci
  • Uzņēmums:
  • Adrese:
    Rīga
  • Darba laiks:
    Cits
  • Saziņai:
    personals@rgk.lv
  • Mājaslapa:
  • Termiņš:
    2023. gada 1. februāris