REMONTSTRĀDNIEKS

705
Bauska
Standarta darba laiks

Bauskas novada pašvaldības iestāde "Rundāles apvienības pārvalde"

Bauskas novada pašvaldības iestāde “Rundāles apvienības pārvalde” aicina darbā REMONTSRĀDNIEKU

Galvenie amata pienākumi:

  • Veikt remonta, labiekārtošanas, teritorijas sakopšanas darbus pašvaldības īpašumā, valdījumā un apsaimniekošanā esošajos objektos;
  • Veikt pašvaldības organizēto pasākumu tehnisko apkalpošanu saskaņā ar tiešā vadītāja norādījumiem, savas kompetences ietvaros;
  • Rūpēties par lietošanā nodoto darba inventāru, veicot tā kopšanu un uzturēšanu.

Prasības pretendentam:

  • Iemaņas remontdarbu un labiekārtošanas darbu veikšanā
  • Labas latviešu valodas zināšanas
  • Precizitāte, augsta atbildības sajūta
  • Fiziskā izturība un gatavība veikt fizisku darbu
  • Vēlama B kategorijas autovadītāja apliecība

Mēs piedāvājam:

  • Interesantu, radošu, dinamisku un atbildīgu darbu
  • Veselības apdrošināšanas polisi pēc viena nostrādātā gada
  • Atalgojumu 705 EUR apmērā pirms nodokļu nomaksas

Pieteikumu līdz 2023.gada 30.janvāra plkst.17:00 sūtīt uz e-pastu: parvalde@rundale.lv vai iesniegt klātienē Bauskas novada pašvaldības iestādē “Rundāles apvienības pārvalde” - Pilsrundāle 1, Pilsrundāle, Rundāles pagasts, Bauskas novads.

Kontaktpersona: Bauskas novada pašvaldības iestādes “Rundāles apvienības pārvalde” nekustamo īpašumu apsaimniekošanas speciālists Mārtiņš Brikers, tālr.- 29145194

Piesakot savu kandidatūru uz izsludināto amata vietu, Jūs uzticat savus personas datus Bauskas novada pašvaldības iestādei “Rundāles apvienības pārvalde”.

Dati par vakanci
  • Uzņēmums:
  • Adrese:
    Bauska
  • Darba laiks:
  • Saziņai:
    parvalde@rundale.lv
  • Mājaslapa:
  • Termiņš:
    2023. gada 31. janvāris