JURISTS

1805-2229
Rīga
Standarta darba laiks

Sabiedrības integrācijas fonds

Sabiedrības integrācijas fonda (reģ. nr. 90001237779) sekretariāts

izsludina konkursu uz vakanto amata vietu

Administratīvā un finanšu departamenta Eksperts/-e juridiskā atbalsta un iepirkumu jautājumos

1 vakance (pilnas slodzes darbs, darba līgums uz nenoteiktu laiku)

Sabiedrības integrācijas fonds ir publisks nodibinājums, kura mērķis ir finansiāli atbalstīt un veicināt sabiedrības integrāciju. Sabiedrības integrācijas fonds atbalsta arī publiskā un nevalstiskā sektora attīstības programmu un projektu īstenošanu.

Prasības pretendentiem/-ēm:

-   otrā līmeņa augstākā izglītība tiesību zinātnē

-   pieredze darbā ar juridiskiem jautājumiem, ne mazāka kā 3 gadi

-   ļoti labas komunikācijas prasmes un spēja strādāt komandā.

-   zināšanas par Latvijas Republikas valsts pārvaldes tiesisko regulējumu un administratīvo procesu;

-   teicamas latviešu valodas zināšanas, vēlamas angļu valodas zināšanas

-   labas iemaņas darbā ar datoru (MS Office programmu pārzināšana lietotāja līmenī)

Pamatpienākumi:

-   sniegt juridisko atbalstu iestādes funkciju izpildē;

-   no juridiskā aspekta izvērtēt projektu konkursu dokumentus, līgumus, lēmumus, rīkojumus un sagatavotos tiesību aktus un sniegt atzinumus;

-   piedalīties iepirkumu komisijas darbā;

-   izstrādāt līgumu projektus;

-   piedalīties iestādes iekšējo normatīvo aktu procedūru izstrādāšanā.

Mēs piedāvājam:

-   darbu iespējams labākajā valsts pārvaldes iestādē;

-   darba vietu, kas atbalsta iekļaujošu darba vidi un dažādību;

-   mēnešalgu pirms nodokļu nomaksas 1805 - 2229 EUR apmērā (11. mēnešalgu grupa), atbilstoši individuālajai kvalifikācijai un kompetencei;

-   valsts pārvaldes iestādēm noteikto papildus atlīdzību;

-   papildu atvaļinājumu;

-   profesionālās pilnveides iespējas un apmācību;

-   darbu draudzīgā un saliedētā kolektīvā;

-   elastīgā darba laika un attālināta darba iespējas;

-   interesantu un aizraujošu darbu;

-   labus darba apstākļus, stabilu atalgojumu un veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām;

-   darba vietu Rīgas centrā, Raiņa bulvārī 15.

Motivētu pieteikumu par piedalīšanos konkursā, CV un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas vai ieskenētas versijas lūdzam iesniegt līdz 2023.gada 1.februārim Fonda sekretariātā:

-   nosūtot uz e-pasta adresi vakance@sif.gov.lv ar norādi „Konkursam uz vakanto eksperta juridiskā atbalsta un iepirkumu jautājumos amata vietu”,

-   vai iesniedzot personīgi Sabiedrības integrācijas fonda birojā Rīgā, Raiņa bulvārī 15.

         Tālrunis informācijai 22811001.

Piesakot savu kandidatūru amata konkursam, iesniegtie personas dati tiks apstrādāti, ņemot vērā normatīvajos aktos noteiktās personu datu konfidencialitātes un drošības prasības, lai nodrošinātu šīs atlases konkursa norisi.

Dati par vakanci
  • Uzņēmums:
  • Adrese:
    Rīga
  • Darba laiks:
  • Saziņai:
    vakance@sif.gov.lv
  • Mājaslapa:
  • Termiņš:
    2023. gada 1. februāris