MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA VADĪTĀJS

1150-1200
Liepāja
Cits

FP LV SIA

Fix Price - starptautisks mazumtirdzniecības veikalu tīkls ar plašu preču klāstu par zemām fiksētām cenām, gatavojoties jauna veikala atvēršanai Liepājā, konkursa kārtībā aicina darbā VEIKALA VADĪTAJU.

Darba pienākumi:

- Nodrošināt nepārtrauktu veikala darbību, organizēt personāla darbu;

- Veikt preču pasūtījumus, atspoguļot preču kustību datorprogrammā;

- Atbildēt par veikala finanšu līdzekļu uzskaiti;

- Preču pieņemšana, marķēšana, izvietošana tirdzniecības zālē;

- Klientu apkalpošana, t.sk. darbs ar kasi.

Prasības pretendentam:
- Obligāta iepriekšēja darba pieredze mazumtirdzniecībā veikala vadītāja vai līdzvērtīgā amatā;
- Latviešu valodas zināšanas ne zemāk kā C1 līmenī; labas krievu valodas zināšanas;
- Labas datorprasmes (MS Office), programmas SAP pārzināšana tiks uzskatīta par priekšrocību;
- Augsta atbildības sajūta. Spēja strādāt intensīvas slodzes apstākļos.

Mēs piedāvājam:
- Stabilu atalgojumu un piemaksas par darba rezultātiem, sociālās garantijas;
- Darba grafiku 5/2 (brīvdienas: svētdiena, pirmdiena)

Lai pieteiktos,  sūtiet savu CV uz e-pastu: darbs@fix-price.lv ar norādi "Veikala vadītājs Liepāja"

Nosūtot savu CV un piesakoties konkursam uz izsludināto vakanci, Jūs piekrītat savu iesniegto personas datu apstrādei personāla atlases vajadzībām personāla atlases konkursa ietvaros. Apstrādes ilgums 3 (trīs) mēneši no atlases konkursa noslēgšanās dienas. Pārzinis: SIA FP LV, vienotās reģistrācijas Nr. 40103983827, juridiskā adrese Rīga, Bieķensalas 21, LV-1004.

Dati par vakanci
  • Uzņēmums:
    FP LV SIA
  • Adrese:
    Liepāja
  • Darba laiks:
    Cits
  • Saziņai:
    darbs@fix-price.lv
  • Mājaslapa:
  • Termiņš:
    2023. gada 19. februāris