PAVĀRS

620-648
Valmiera
Standarta darba laiks

Valmieras novada pašvaldība

Valmieras novada pašvaldības Trikātas pamatskola aicina darbā PAVĀRU (profesijas klasifikatora kods 5120 02), darba vietas adrese: “Gaismaskalns”, Trikāta, Trikātas pagasts, Valmieras novads, uz nenoteiktu laiku 1 likme jeb 40 stundas nedēļā.

Darba pienākumi:

  • novērtēt pārtikas produktu kvalitāti, veikt to pirmapstrādi ēdienu pagatavošana pēc ēdienkartes un tehnoloģiskās kartes;

  • darba vietas uzturēšana kārtībā;

  • veikt preču pasūtīšanu un pieņemšanu;

  • ievērot higiēnas un sanitārās normas.

Prasības:

  • profesionālā izglītība;
  • prasme strādāt ar tehnoloģiskām kartēm;
  • prasme un zināšanas sava darba organizēšanā atbilstoši ēdienkartei un apjomam;
  • spēja strādāt komandā;
  • augsta atbildības sajūta.

Piedāvājam:

  • Alga (BRUTO) no 620,00

  • Alga (BRUTO) līdz 648,00

  • personīgo izaugsmi un profesionālo zināšanu pilnveidošanu;

  • sociālās garantijas atbilstoši normatīvajos aktos noteiktajam;

  • drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi.

Profesionālās darbības aprakstu (CV), pieteikuma vēstuli un izglītības dokumenta kopiju lūdzam iesniegt līdz 2023. gada  7. februārim.

e-pastā: trikatas.pamatskola@valmiera.edu.lv, tālrunis informācijai 26548247

Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām.

Dati par vakanci
  • Uzņēmums:
  • Adrese:
    Valmiera
  • Darba laiks:
  • Saziņai:
    trikatas.pamatskola@valmiera.edu.lv
  • Mājaslapa:
  • Termiņš:
    2023. gada 7. februāris