Interešu izglītības mūzikas SKOLOTĀJS

900
Rīga
Cits

Bērnu un jauniešu centrs "Daugmale"

Bērnu un jauniešu centrs “Daugmale”

aicina darbā

MŪZIKAS PEDAGOGU

Darba pienākumi:

·         4 stundas mūzikas nodarbības pirmsskolai 2 reizes nedēļā dienas 1.pusē Jēkabpils ielā 19a;

·         8 stundas – mūzikas studijā  un 4 stundas ansamblis Aglonas ielā 39, vakaros.

Prasības:

·         Izglītība atbilstoši MK noteikumiem “Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību”.

Piedāvājam:

·         Darba samaksu un slodzi  4 - 16 st. par likmi no 900 EUR;

·         Atlaides “Rīgas satiksme” mēneša biļetes iegādei;

·         Var apvienot ar studijām un citu darbu.

Kontaktinformācija:

e-pasts: agutmane10@edu.riga.lv

Tālr. 67213595, 28880529

Dati par vakanci
  • Uzņēmums:
  • Adrese:
    Rīga
  • Darba laiks:
    Cits
  • Saziņai:
    agutmane10@edu.riga.lv
  • Mājaslapa:
  • Termiņš:
    2023. gada 30. aprīlis