SPECIĀLAIS PEDAGOGS

1350
Jelgava
Standarta darba laiks

Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestāde "Jelgavas izglītības pārvalde"

Jelgavas valstspilsētas pašvaldības

izglītības iestāde “Jelgavas Centra pamatskola” (Reģ. Nr. 90000074738) aicina darbā

speciālo pedagogu (amata kods 2352 03) – 1 vakance.

Darba pienākumi:

1. Īstenot pamatskolas vispārējās izglītības programmas apguvi izglītojamajiem ar speciālām vajadzībām.

2. Nodrošināt bērnu attīstības agrīno diagnostiku un nepieciešamības gadījumā iniciēt sadarbību ar pašvaldības pedagoģiski medicīnisko komisiju bērna attīstības vajadzībām atbilstošākās mācību programmas noteikšanai.

3. Sadarboties ar izglītojamo vecākiem un skolotājiem, sniegt konsultācijas un skaidrojumu par veiktās izpētes rezultātiem, attīstības dinamiku un ieteikumus turpmākam izglītības procesam.

4. Plānot un realizēt savu darbu sadarbībā ar kolēģiem, konsultēt vecākus, aktīvi iesaistīties atbalsta komandas darbā.

Prasības kandidātiem:

1.  Izglītība atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem Nr.569.

2. Valsts valodas prasme augstākajā līmenī.

3. Prasme strādāt ar biroja tehniku un informācijas  un komunikācijas tehnoloģijām.

4. Prasme patstāvīgi un mērķtiecīgi organizēt savu darbu un uzņemties atbildību.

5. Psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra.

Mēs piedāvājam:

1. Darbu 30h nedēļā (1 slodze).

2. Darba līgums uz nenoteiktu laiku.

3. Darba alga saskaņā ar tarifikāciju,  EUR 1350,00 (bruto) par 1 likmi mēnesī.

4. Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika.

Darba uzsākšana: 2023. gads 1. februāris.

Dzīves, iepriekšējā darba, profesionālās prakses pieredzes aprakstu (CV) sūtīt uz e-pastu:

jcp@izglitiba.jelgava.lv

agita.ozolina@izglitiba.jelgava.lv​

tālrunis uzziņām: 29151882

Dati par vakanci
  • Uzņēmums:
  • Adrese:
    Jelgava
  • Darba laiks:
  • Saziņai:
  • Mājaslapa:
  • Termiņš:
    2023. gada 1. aprīlis