ELEKTRONIKAS SPECIĀLISTS

8-11
Rīga
Maiņu darbs

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Simply Clean"

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Simply Clean" aicina darbā  ELEKTRONIKAS SPECIĀLISTU/-I

Pienākumi:
ražošanas iekārtu apkalpošana, uzraudzība un elektrotehnisko traucējumu novēršana;
ražošanas iekārtu profilaktiskie apkopes darbi un iekārtu nepārtrauktas funkcionēšanas nodrošināšana;
ražošanas iekārtu remonta veikšana.

Prasības:
vidējā tehniskā vai augstākā izglītība elektroenerģētikas, mehatronikas vai automātisko vadības sistēmu specialitātēs;
elektrodrošības grupa B;
priekšroka kandidātiem ar pamata zināšanām Simatic S7 vai līdzīgā programmnodrošinājumā;
iemaņas darbā ar MS Office.

Piedāvājam:
darbu maiņās;
mācības kvalifikācijas paaugstināšanai;
kvalitatīvu darba apģērbu;
stabilu atalgojumu 8.00 – 11.00 EUR/h;
visas valstī noteiktās sociālās garantijas;
nelaimes gadījumu apdrošināšanu no pirmās darba dienas un veselības apdrošināšanas polisi pēc pārbaudes laika.

Kontaktinformācija: tel. 25158248, e-pasts birojs@simplyclean.lv.

Dati par vakanci
  • Uzņēmums:
  • Adrese:
    Rīga
  • Darba laiks:
    Maiņu darbs
  • Saziņai:
    birojs@simplyclean.lv.
  • Mājaslapa:
  • Termiņš:
    2023. gada 23. aprīlis