VIRTUVES DARBINIEKS

465
Daugavpils
Cits


Daugavpils pilsētas Izglītības pārvalde


Daugavpils Valstspilsētas vidusskola aicina pieteikties uz

Virtuves darbinieka amatu

profesijas kods 9412 02

Amata pretendentiem izvirzītas šādas prasības:

Pienākumi: veikt telpu uzkopšanu, atbilstoši sanitārajām un higiēnas prasībām, tai skaitā: rūpēties par virtuves telpu un inventāra tīrību, kārtību, katru dienu veikt telpu uzkopšanu, atbilstoši izstrādātajam telpu uzkopšanas plānam; ievērot darba drošības noteikumus.

Pieredze:  Iepriekšēja pieredze līdzvērtīgā darbā tiks uzskatīta par priekšrocību.

Prasmes: prasme organizēt savu darbu; augsta atbildības sajūta; saskarsmes kultūra.

Mēs piedāvājam: stabilu atalgojumu, nomaksātus nodokļus, sociālās garantijas (t.sk.veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām), drošus darba apstākļus.Darba samaksa– 465 euro, 0,75 amata likmes uz noteiktu laiku, darba vieta 18.novembra ielā 85, Daugavpilī.

Pieteikumu un dzīves gaitas aprakstu (CV Europass standarts) līdz 2023.gada 31.janvāra plkst.12.00 var iesniegt iesūtot uz e-pastu jelena.kalmikova@dvvsk.lv. vai personīgi – Daugavpils Valstspilsētas vidusskola, 18.novembra iela 85, Daugavpils, LV-5417, 3.stāvā direktora vietniecei.

Jautājumus var uzdot, zvanot pa tālruni 65431718 vai 20389640.

Sazināsimies ar amata kandidātiem, kuri tiks uzaicināti uz nākamo atlases kārtu (interviju).

Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes regulas (ES) 2016/679 par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46 EK 13. pantu, Daugavpils Valstspilsētas vidusskola informē, ka pretendentu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī konkursa norisi, un iepriekš minēto personas datu apstrādes pārzinis ir Daugavpils Valstspilsētas vidusskola


Dati par vakanci
 • Uzņēmums:
  Daugavpils pilsētas Izglītības pārvalde
 • Adrese:
  Daugavpils
 • Darba laiks:
  Cits
 • Saziņai:
  jelena.kalmikova@dvvsk.lv
 • Mājaslapa:
 • Termiņš:
  2023. gada 31. janvāris