BIBLIOTEKĀRS

809
Jūrmala
Standarta darba laiks

Jūrmalas Centrālā bibliotēka

JŪRMALAS CENTRĀLĀ BIBLIOTĒKA

Reģ. Nr. 90000056450

Strēlnieku prospekts 30, Jūrmala, LV- 2015

Aicina darbā bibliotekāru\i uz pilnu darba slodzi

Alberta Kronenberga Slokas bibliotēkā

Raiņa ielā 3, Jūrmalā

Prasības:

  • izglītība bibliotēku nozarē, vai attiecīgās jomas izglītības iestādes pēdējā kursa students\te;
  • labas iemaņas darbā ar datoru: MS Office programmām, interneta pārlūkprogrammām;
  • prasme strādāt komandā, organizatora spējas, disciplinētība un precizitāte;
  • vēlme celt savu profesionālo kvalifikāciju, komunikabilitāte un laba saskarsmes kultūra;
  • iemaņas darbā ar bibliotēku informāciju sistēmu ALISE var tikt uzskatītas par priekšrocību.

Galvenie darba pienākumi:

  • veikt bibliotēkas darba procesus noteiktā bibliotēkas darba jomā: dokumentu kopēšanu, skenēšanu, grāmatu tehnisko apstrādi, grāmatu automatizētu izsniegšanu un saņemšanu, uzskaiti, krājuma izvietošanu plauktos un krājuma apkopi, korespondences nosūtīšanu u. tml.
  • izpildīt dažāda veida uzziņas, izmantojot bibliotēkas krājumu, IIS ALISE datu bāzes un citus elektroniskos resursus.
  • veidot vienotu lietotāju reģistru IIS ALISE datu bāzē.
  • rūpēties par tehnikas drošību un pareizu ekspluatāciju, saskaņā ar „Datoru lietošanas noteikumiem.”
  • nodrošināt Jūrmalas domes apstiprināto maksas pakalpojumu kvalitatīvu izpildi un atbilstošu saņemtās naudas uzskaites kārtību.
  • pārzināt biroja tehnikas lietošanu.
  • nodrošināt profesionālu, kvalitatīvu un operatīvu bibliotekāro procesu norisi.

Piedāvājam:

  • darbu uz nenoteiktu laiku;
  • interesantu, radošu, dinamisku un atbildīgu darbu;
  • atsaucīgus un profesionālus kolēģus;
  • stabilu atalgojumu 809 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas;
  • sociālās garantijas atbilstoši valsts un pašvaldību iestādēs strādājošajiem.

 Iesniedzamie dokumenti:

Pieteikuma vēstuli un CV līdz 2023.gada 3. februārim lūdzam sūtīt uz e-pastu:  jba@jurmala.lv ar norādi Amata vakancei “Bibliotekārs A. Kronenberga Slokas bibliotēkā”.

Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes regulas Nr. 2016/679 par fizisku personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46/EK 13.pantu, Jūrmalas pilsētas dome informē, ka:

1) pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases konkursa norisi;

2) personas datu apstrādes pārzinis ir Jūrmalas pilsētas dome, kontaktinformācija: Jomas iela 1/5, Jūrmala, LV-2015, tālr. nr. 67093849, elektroniskā pasta adrese: personasdati@jurmala.lv.

Papildu informāciju par personas datu apstrādi jūs variet iegūt www.jurmala.lv.

Pretendentiem jāpiesakās līdz 03.02.2023.

Dati par vakanci
  • Uzņēmums:
  • Adrese:
    Jūrmala
  • Darba laiks:
  • Saziņai:
    jba@jurmala.lv
  • Mājaslapa:
  • Termiņš:
    2023. gada 3. februāris