Rūpniecisko iekārtu MEHĀNIĶIS

5-12
Rīga
Maiņu darbs

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Simply Clean"

aicina darbā

723322 Rūpniecisko iekārtu MEHĀNIĶUS/-ES

Galvenie pienākumi un atbildības:

nodrošināt ceha ražošanas iekārtu nepārtrauktu darbību - plānot, vadīt un koordinēt ražošanas iekārtu un sistēmu uzraudzības, apkalpošanas un remonta darbus;
analizēt iekārtu dīkstāves un īstenot efektīvus uzlabojumus to mazināšanai;
plānot un veikt tehnoloģisko iekārtu preventīvos darbus un iekārtu obligātās pārbaudes, kā arī kontrolēt iekārtu atbilstību normatīvo aktu prasībām un likumdošanas prasību ievērošanu iekārtu ekspluatācijas, remonta un darbības jomā;
sagatavot un iesniegt uzņēmuma remonta plānus (ikmēneša, avārijas), cehu pieprasījumus rezerves daļu un iekārtu iegādei, finansiālā nodrošinājuma prognozes u. c. informāciju;
piedalīties jaunu projektu izstrādāšanā un realizācijā;
kontrolēt un atbildēt par ceha remontdienesta un pakalpojumu sniedzēju darbu.

PRASĪBAS:

augstākā vai vidējā speciālā tehniskā izglītība;
iepriekšēja darba pieredze ražošanas iekārtu apkalpošanā;
datorprasmes (MS Office);
labas latviešu un krievu valodu prasmes.

PIEDĀVĀJAM:

darbu maiņās;
mācības kvalifikācijas paaugstināšanai;
kvalitatīvu darba apģērbu;
stabilu atalgojumu 5, 00 – 8, 00 Eur/h (nakts stundās no 22:00 – 06:00 8, 00 – 12, 00 Eur/h);
visas valstī noteiktās sociālās garantijas;
nelaimes gadījumu apdrošināšanu no pirmās darba dienas un veselības apdrošināšanas polisi pēc pārbaudes laika.

Kontaktinformācija: birojs@simplyclean.lv, t. 25158248.

Dati par vakanci
  • Uzņēmums:
  • Adrese:
    Rīga
  • Darba laiks:
    Maiņu darbs
  • Saziņai:
    birojs@simplyclean.lv
  • Mājaslapa:
  • Termiņš:
    2023. gada 25. aprīlis