PĀRDOŠANAS SPECIĀLISTS

1300-3000
Rīga
Cits

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "AMB Solutions"

aicina darbā

PĀRDOŠANAS SPECIĀLISTU/-I /VADĪTĀJU

Galvenie darba pienākumi:
• ikdienas komunikācija ar lēmumu pieņēmējiem;
• aktīva B2B aktivitāšu veikšana (jaunu kontaktu meklēšana, zvanu veikšana, vizītes veikšana pie klientiem, piedāvājumu gatavošana, piedāvājumu prezentācija, līgumu slēgšana un projektu vadība ar atlases speciālistiem);
• darbs ar esošajiem B2B klientiem,
• ikdienas komunikāciju ar klientiem, personāla vadītājiem, valdes locekļiem, īpašniekiem;
• klientu datu bāzes atjaunošana un papildināšana;
• darbs ar CRM sistēmu.

Prasības:
• pieredze pakalpojumu B2B pārdošanā;
• teicamas komunikācijas prasmes, attīstītas prezentācijas un pārliecināšanas spējas;
• labas analītiskās prasmes;
• orientācija uz rezultātu;
• obligātas latviešu un krievu, vēlamas arī angļu valodas zināšanas;
• prasme strādāt ar datoru un internēta resursiem.
Priekšrocības, ja būs:
• vēlama augstākā izglītība biznesa vadībā;
• zināšanas par personāla atlases pakalpojumiem.

Piedāvājam:
• algu sākot no 1300 - 3000 EUR bruto;
• iespēju strādāt ar lielākajiem uzņēmumiem Latvijā;
• veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika (ieskaitot sportu, ūdens procedūras);
• ikgadējo atvaļinājumu 2 reizes gadā;
• apmācības, izaugsmes iespējas un izveidot savu komandu mūsu uzņēmumā;
• starptautisku un aktīvu darba vidi bez rutīnas;
• nodrošinām darbam visu nepieciešamo: dators, telefons, kafija, tēja, cepumi utt;
• saīsinātas piektdienas;
• aprīkotu darba vietu Rīgas centrā.
Lieliski darba apstākļi, moderni un profesionāli kolēģi. Vidējais vecums kolektīvā - 35 gadi.
Apmaksātas lojalitātes brīvdienas par katru pie mums nostrādāto gadu.​
Dzimšanas dienas prēmiju kūkai un citiem mazajiem priekiem, spēļu vakari, komandas saliedēšanas pasākumi, ballītes un picas. Mobilais tālrunis un apmaksāti mobilie sakari. Iespēju strādāt dažas dienas mēnesī no mājām pēc pārbaudes laika beigām. Atsaucīga attieksme no vadības.

Lūdzam sūtīt CV uz e-pastu: julija.solnceva@workin.lv

Dati par vakanci
  • Uzņēmums:
  • Adrese:
    Rīga
  • Darba laiks:
    Cits
  • Saziņai:
    julija.solnceva@workin.lv
  • Mājaslapa:
  • Termiņš:
    2023. gada 28. februāris