EKSPERTS

1400
Rīga
Standarta darba laiks


Rīgas domes Pilsētas attīstības departaments

Rīgas valstspilsētas pašvaldības (reģ. Nr. 90011524360) iestāde
Rīgas domes Pilsētas attīstības departaments
aicina pieteikties Pilsētvides dizaina un inženierbūvju pārvaldes
Vides projektu nodaļas
vakancei uz noteiktu laiku
galvenais (-ā) eksperts (-e)

Rīgas domes Pilsētas attīstības departaments ir Rīgas valstspilsētas pašvaldības vadošā iestāde Rīgas pilsētas attīstības un teritorijas plānošanas nozarē, kas Rīgas pilsētā pārrauga un koordinē attīstības procesus, nodrošina būvniecības procesa tiesiskumu, tai skaitā veic pašvaldības būvvaldes funkcijas. Ja esi gatavs pievienoties mūsu kolektīvam, aicinām pieteikties!

Mēs Tev uzticēsim:

-    sagatavot atzinumus par reklāmu, izkārtņu un citu informatīvo materiālu atbilstību valsts valodas lietošanu regulējošiem normatīvajiem aktiem Rīgas pilsētas administratīvajā teritorijā;
-    saskaņot izkārtnes, reklāmas un citus informatīvos materiālus atbilstoši valodas lietošanu regulējošiem normatīvajiem aktiem;
-    organizēt tiesību piešķiršanu izvietot tīkla reklāmas objektus uz pašvaldībai piederošas, piekrītošas vai valdījumā esošas zemes un pieturvietu nojumēs atbilstoši Latvijas Republikas tiesību aktu prasībām un Rīgas pilsētas teritorijas plānojumam;
-    piedalīties izvietošanas atļauju sagatavošanā Rīgas pilsētas administratīvajā teritorijā esošajām izkārtnēm, reklāmām un citiem informatīvajiem materiāliem.

No Tevis sagaidām:

-    augstāko izglītību – bakalaura grādu vai otrā līmeņa profesionālo augstāko izglītību latviešu filoloģijas nozarē vai citā radniecīgā nozarē;
-    vēlamu darba pieredzi valsts vai pašvaldību iestādē;
-    spēju pieņemt lēmumus un prasmi plānot laiku;
-    labas iemaņas darbā ar datoru (MS Office) un biroja tehniku;
-    valsts valodas zināšanas.

Mēs piedāvājam:

-    atlīdzību 1400,00 EUR (pirms nodokļu nomaksas);
-    dinamisku, radošu un atbildīgu darbu mūsdienīgā darba vidē;
-    mūsdienīgu, ergonomisku darba vidi, profesionālus un atsaucīgus darba kolēģus;
-    elastīgu darba laika organizāciju un attālināta darba iespējas;
-    profesionālās attīstības iespējas, piedaloties dažādos mācību projektos;
-    papildatvaļinājumu līdz 10 dienām.

Izvirzītajām prasībām atbilstošos pretendentus (-es) lūdzam pieteikuma dokumentus (motivētu pieteikuma vēstuli, dzīves un iepriekšējās darba pieredzes aprakstu (CV) latviešu valodā, izglītību apliecinoša dokumenta kopiju) ar norādi “galvenais (-ā) eksperts (-e)” līdz 2023. gada 6.aprīlim ieskaitot sūtīt Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta Administratīvās pārvaldes Cilvēkresursu nodaļai, Dzirnavu ielā 140, Rīgā, LV-1050 vai uz e-pastu: personals@riga.lv.

Tālrunis uzziņām: 67105472; e-pasts: personals@riga.lv.

Pateicamies par atsaucību un lūdzam ievērot, ka tiks izskatīti to pretendentu pieteikumi, kuri ir iesnieguši visus norādītos dokumentus. Sazināsimies ar pretendentiem, kuri tiks izvirzīti personāla atlases otrajai kārtai.

Jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Rīgas valstspilsētas pašvaldība (Rīgas domes Pilsētas attīstības departaments). Adrese Rātslaukums 1, Rīga, LV-1539; elektroniskā pasta adrese riga@riga.lv.
Personāla atlases nolūks ir noteikt atbilstīgāko no pretendentiem, ar kuru pašvaldība var nodibināt darba tiesiskās attiecības.
Plašāka informācija par pretendenta personas datu apstrādi pieejama Noteikumos par personāla atlases privātuma politiku.


Dati par vakanci
 • Uzņēmums:
  Rīgas domes Pilsētas attīstības departaments
 • Adrese:
  Rīga
 • Darba laiks:
  Standarta darba laiks
 • Saziņai:
  personals@riga.lv.
 • Mājaslapa:
 • Termiņš:
  2023. gada 6. aprīlis