SOCIĀLAIS DARBINIEKS

835
Jēkabpils
Cits


Valsts sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Daugavpils psihoneiroloģiskā slimnīca"

VSIA “Daugavpils psihoneiroloģiskā slimnīca” darbam Aknīstes slimnīcā aicina darbā sociālo darbinieku (1 vakance), uz nenoteiktu laiku. Pieteikšanās līdz 30.04.2023., sūtot savu pieteikumu un CV uz slimnīcas e-pastu silvija.grauzina@dpns.gov.lv

Alga par 1,00 amata vienību 835 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas, piemaksa par darbu, kas saistīts ar īpašu risku.

Prasības: profesionāla augstākā izglītība sociālajā darbā, precizitāte un augsta atbildības sajūta, labas empātijas spējas un tolerance, labas saskarsmes spējas un emocionāla noturība, vēlme strādāt un apgūt jaunas prasmes darbā ar personām ar garīgās veselības traucējumiem. Valsts valodas zināšanas atbilstoši Latvijas Republikas normatīvajiem aktiem.

Galvenie pienākumi: risināt pacientu aizgādnības jautājumus; Aizstāvēt pacientu, kuriem ir ierobežota rīcībspēja, tiesības un intereses; Sadarboties ar fiziskām un juridiskām personām; Risināt pacienta ar ierobežotu rīcībspēju materiālā nodrošinājuma, sadzīves apstākļu, savstarpējo attiecību ar piederīgajiem jautājumus; Apkopot dokumentāciju par pacientiem, kuriem ir ierobežota rīcībspēja.

Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes regulas (ES) 2016/679 par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti 13.pantu, VSIA "Daugavpils psihoneiroloģiskā slimnīca" informē, ka pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu  personāla atlases norisi šai vakancei. Pieteikuma dokumentos norādīto personas datu apstrādes pārzinis ir VSIA "Daugavpils psihoneiroloģiskā slimnīca", kontaktinformācija: Lielā Dārza ielā 60/62, Daugavpils, LV-5417.

Dati par vakanci
 • Uzņēmums:
  Valsts sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Daugavpils psihoneiroloģiskā slimnīca"
 • Adrese:
  Jēkabpils
 • Darba laiks:
  Cits
 • Saziņai:
  silvija.grauzina@dpns.gov.lv
 • Mājaslapa:
 • Termiņš:
  2023. gada 30. aprīlis