Tiesas sēžu SEKRETĀRS

925-1155
Jelgava
Cits

Tiesu administrācija

Zemgales rajona tiesa

 Dambja ielā 12, Jelgavā

 aicina darbā

tiesas sēžu sekretāru uz noteiktu/nenoteiktu laiku

Darba apraksts:

        sagatavot un noformēt lietu;

        informēt procesa dalībniekus par tiesas sēdi, veikt personu izsaukšanu uz tiesas

        sēdēm, pārliecināties par uzaicināto personu ierašanos uz tiesas sēdi;

        piedalīties tiesas sēdē un protokolēt tiesas sēdes gaitu, noformēt tiesas sēdes protokolu;

        nodrošināt lietas dalībnieku iepazīstināšanu ar lietas materiāliem;

Prasības pretendentiem/ - ēm:

             vidējā izglītība, vēlams tiesību zinātņu nepilna laika klātienes vai neklātienes students/-e vai absolvents/-e;

        precizitāte un augsta atbildības sajūta pienākumu izpildē;

        teicamas valsts valodas zināšanas;

        labas komunikācijas prasmes;

        spēja strādāt komandā un paaugstinātas slodzes apstākļos;

        zināšanas lietvedībā;

        labas datorprasmes MS Office (MS Word, MS Excel) un interneta pārlūkprogrammu lietošanā.

 Mēs piedāvājam:

        mēnešalgu no 925,- EUR līdz 1155,- EUR (pirms nodokļu nomaksas) atkarībā no kvalifikācijas pakāpes.

        darbu profesionālā kolektīvā;

        profesionālās izaugsmes iespējas;

        labus darba apstākļus;

        sociālās garantijas t.sk. veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām;

        interesantu un atbildīgu darbu.

Pieteikuma dokumentus (motivētu pieteikumu un CV pēc Europass formas) sūtīt uz e-pastu Sanita.Grinspone@tiesas.lv  ar norādi – “Tiesas sēžu sekretārs Jelgavā”, tālrunis uzziņām 63029744

Dati par vakanci
  • Uzņēmums:
  • Adrese:
    Jelgava
  • Darba laiks:
    Cits
  • Saziņai:
    Sanita.Grinspone@tiesas.lv
  • Mājaslapa:
  • Termiņš:
    2023. gada 26. aprīlis