ZIRGKOPĒJS

800
Jelgava
Cits

Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitāte

Vakance – zirgkopējs, LBTU mācību un pētījumu saimniecības “Pēterlauki” Zirgkopības mācību centrā “Mušķi”

Darba pienākumi:

  • zirgu barošana;
  • zirgu boksu tīrīšana;
  • zirgu izvešana aplokos;
  • piedalīšanās lopbarības sagatavošanā.

Prasības pretendentiem:

  • vēlama traktortehnikas vadītāja apliecība;
  • fiziska darba pieredze, vēlama pieredze lopkopībā;
  • augsta atbildības sajūta, vēlme aktīvi un efektīvi strādāt, precizitāte;
  • pozitīva un godprātīga attieksme pret darbu;

Piedāvājam:

· Pielāgotu darba laiku (darbs maiņās);

· Atalgojumu no 800.00 EUR pirms nodokļu nomaksas;

· Nelaimes gadījumu apdrošināšanu.

Darba vieta: “Mušķi”, Cenu pagasts, Jelgavas novads.

CV lūdzam nosūtīt uz e-pastu: peterlauki@lbtu.lv

Pieteikumus gaidīsim līdz 2023. gada. 3.maijam.Tālrunis uzziņām 20259167; 27332108.

Dati par vakanci
  • Uzņēmums:
  • Adrese:
    Jelgava
  • Darba laiks:
    Cits
  • Saziņai:
    peterlauki@lbtu.lv
  • Mājaslapa:
  • Termiņš:
    2023. gada 3. maijs